Zasady gry


Witamy w naszych rozgrywkach Battlefield: Hardline!

Żeby wziąć udział w tej zaciętej walce policji z bandytami i zagrać z redakcją gry-online.pl wystarczy w odpowiednim momencie dołączyć do gry! Zaczynając od niedzieli 22 marca, będziemy prowadzić rozgrywki i jednocześnie rozwijać Historię Jednego Napadu.

Wymagania:
- posiadanie konta na gry-online.pl
- ustawienie nicka w systemie Origin w formacie "GOL_[nick z forum]", gdzie w miejsce nawiasu wstawiacie oczywiście swój pseudonim z forum gry-online.
- wysłać maila na adres konkursy@gry-online.pl ze zgłoszeniem do konkursu

Do wspólnego kreowania Historii Jednego Napadu zaprosimy Was w siedmiu osobnych etapach, które rozgrywać będziemy co drugi dzień. W każdym z nich grać będziemy na innej mapie oraz w innym trybie razem kreując niepowtarzalną i zwariowaną historię a przy okazji pokażemy Wam jak dokładnie wygląda rozgrywka w Battlefield: Hardline. Ostatecznie całą Historię zamkniemy wielkim etapem finałowym. Po każdym etapie szala wygranej będzie się przechylać na stronę policjantów lub złodziei - tylko od Was zależy, kto wygra! Kolejne etapy rozgrywać będziemy w dniach:

I etap – 22 marca 2015
II etap – 24 marca 2015
III etap – 26 marca 2015
IV etap – 28 marca 2015
V etap – 30 marca 2015
VI etap – 1 kwietnia 2015
Wielki Finał – 7 kwietnia 2015

W każdym z nich będziecie mieli szansę wygrać nagrody w postaci usługi Premium do gry Battlefield: Hardline. Będziemy Was nagradzać za najlepszą grę zespołową. Na koniec każdych rozgrywek członkowie Redakcji będą wyłaniać najlepszego zawodnika z drużyny, na podstawie statystyk.
Przed rozpoczęciem każdego z etapów będziemy informowali o momencie, w którym uruchomimy serwery gry oraz TeamSpeak.

Nasz specjalny serwer konkursowy znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

zobacz cały regulamin konkursu