Postaci występujące w naszych zmaganiach:


Gambit

Gary "Gambit" Goodman - komisarz z najmniejszego, najmniej kompetentnego posterunku w mieście. Skończył kierunek humanistyczny na dużym uniwersytecie, ale nie mógł znaleźć po nim sensownej pracy i poszedł w ślady ojca, zostając stróżem prawa. Widzi siebie jako wzór naśladowania dla swoich podopiecznych, których zawsze traktuje na równi ze sobą. Dobrze radzi sobie na polu walki i nie traci głowy nawet w beznadziejnych sytuacjach, choć ciężko znosi wszelakie porażki.

Dynamo

Tommy "Dynamo" Wilkins - lewa ręka komisarza i urodzony piroman. Gdy nie wysadza wszystkiego dookoła podczas akcji w terenie, roztacza aurę stoickiego spokoju. Jak przystało na umysł ścisły, Tommy jest osobą wyjątkowo ogarniętą, acz niespecjalnie pracowitą. Często odwala brudną robotę za Gambita, którego otwarcie podziwia i szanuje. W liceum handlował fajerwerkami na czarnym rynku, dlatego jako cyngiel w półświatku sprawdza się doskonale.

Moose

Edward "Moose" Maxwell - małomówny i na ogół wyizolowany glina, posiadający wojskowe wykształcenie. Jego najlepszymi przyjaciółkami są wszelkiej maści bronie palne, które uwielbia całymi dniami modyfikować i polerować. Doskonale sprawdza się podczas walki, sprawnie posługując się dodatkowymi gadżetami, takimi jak bosak, czy wyrzutnia granatów. Pasjonat czołgów oraz pojazdów militarystycznych.

Olaf Caine

Olaf Caine - szaleniec i rębajło. Jego przestępcze wyczyny zostały opisane w wielu publikacjach i zainspirowały m.in. twórców Szklanej Pułapki, którzy wykorzystali jego profil przy kreacji Hansa Grubera. Caine prędzej da się poćwiartować, niż wziąć żywcem i zamknąć za kratkami, gdzie w młodym wieku spędził kilka miesięcy za pobicie syna komendanta lokalnej policji, z którym chodził do szkoły. Z pianą cieknącą po brodzie strzela do wszystkiego, co ma na sobie policyjny uniform. Ukryty alkoholik.

Hans Gerkhan

Hans Gerkhan - podchodzący pod czterdziestkę, znudzony życiem w ubóstwie bandzior. Zawsze zgrywa rolę twardziela i przewodniczy rozmaitym szajkom, które zakłada po starannym przeanalizowaniu kandydatów. Niestety, prawie wszystkie oszczędności przebębnił grając w Las Vegas i odwiedzając tamtejsze kluby nocne. Pragnie raz na zawsze przeciwstawić się prześladującemu go od lat pechowi i w akcie desperacji planuje ostatni skok życia na podupadający Bank Lincolna, obok którego mieszka.

Adonis

Marty "Adonis" Riggs - niepozorny zabijaka, skazany na dożywocie za kilkanaście zabójstw z premedytacją, w tym swojej własnej żony i jej kochanka. Łotr o urodzie owłosionego cherubina, ubóstwiający serwować suche żarty na chwilę przed pociągnięciem spustu. Chodził na studia ekonomiczne z Hansem Gerkhanem, z którym planował założyć przestępcze imperium, opierające się na handlu metamfetaminą pod przykrywką sieciówki serwującej fast-food. Ich marzenia pozostały niespełnione, po tym jak Adonis trafił do więzienia na 5 lat za regularne podkradanie filmów dla dorosłych z osiedlowej wypożyczalni VHS.

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

zobacz cały regulamin konkursu